Projat.sk

SK EN
Kontaktujte nás

0911 919 755
0907 521 629

Našim projektom nič nechýba

Často sa stretávame s klientami, ktorí nás navštívia po zistení, že zakúpením katalógového projektu nezískali všetky náležitosti potrebné pre stavebný úrad ako sú napr. prípojky k inžinierskym sieťam alebo osadenie na pozemok.

Pri sumarizácii všetkých dodatočných prác a nákladov sa dostávajú na úroveň individuálneho projektu.

Porovnajte si všetky náležitosti, ktoré sú potrebné k administratívnemu konaniu a hlavne pre stavebnú firmu a špecialistov (elektrikári, plynári, kúrenári).

Katalógový projekt

Široká možnosť výberu

Bohatá marketingová podpora

Ihneď k odberu

Bez projektu prípojok k IS, požiarneho projektu

Bez osadenia stavby na pozemok

"Tuctový" dom... x-krát zhotovený

Projekt od nás

Individualizácia stavby

Obsahuje pripojenia na IS

S osadením na pozemok

Potrebný čas na realizáciu

Môže byť drahší než katalógový projekt

Naše služby

Vaše predstavy zhmotňujeme v podobe od architektonických návrhov až po realizačné projektové dokumentácie. Orientujeme sa v platnej legislatíve, súčasných platných technických normách a vyhláškach, aby sme Vás hneď na začiatku vedeli upozorniť na pripadne riziká a tak Vás vyvarovať nechceného navýšenia vašich finančných prostriedkov. Snažíme sa, aby klient získal najvhodnejšie riešenie ešte pred samotnou realizáciou stavby, ktorá maximálne pokrýva jeho potreby.

Náš tím je Vám k dispozícii pri návrhu a vyhotovení projektových dokumentácii:

Ponúkame

Architektonické štúdie

Pomôžeme vám dostať vaše predstavy na papier. Vhodné aj ako príprava podkladov pre ďalšie administratívne kroky, žiadosti, prípravu projektov apod. Vytvoríme 3D maketu vášho projektu na odprezentovanie verejnosti alebo investorovi.

Stavebné projekty

Hlavná činnosť našej spoločnosti. Počúvame vaše potreby, prichádzame s riešeniami, ktoré rešpektujú váš štýl a rozpočet. Využívame skúsenosti nielen z našej praxe, ale aj poznatky z bývania našich doterajších klientov. Dívame sa do budúcnosti tak, aby váš dom spĺňal vaše predstavy nielen “na papieri”, ale aj po kolaudácii.

Prístavby a rekonštrukcie

Plánujete rekonštrukciu domu tak, aby spĺňala vaše požiadavky nielen dnes, ale aj o 10-20 rokov? Poradíme vám, na čo pri rekonštrukcii alebo zmene účelu stavby nezabudnúť.

Interiér na mieru

Chcete sa odlíšiť od bytového mainstreamu? Hľadáte farebné a priestorové riešenie, ktoré využije prednosti vlastnej stavby? Chcete využiť priestor na maximum?

Urbanistické štúdie

Služba pre investorov, developerov a samosprávy. Územný plán obce, štúdia novej výstavby, zonácia.

Záhradný dizajn

Tvoríme exteriérovú aj interiérovú zeleň. Všetky požiadavky zákazníka sa snažíme splniť aj v záhrade tak, aby zážitok z vášho bývania bol sto percentný.