Projat.sk

SK EN
Kontaktujte nás

0911 919 755
0907 521 629

Pokračovať
Rodinné domy Individual N16
Jednopodlažný 3-izbový rodinný dom s bazénom a krytou terasou. Dom na prvý dojem vyvoláva minimalistický dojem. Prístrešok pre auto, dotvára samotnú plasticitu objektu a na mnohých stavbách podobného charakteru architektúry ho postrádame.
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N15
4-izbový rodinný dom vsadený do terénu s dominantnými šedými prvkami v okolí okien predlžujú a oživujú samotnú architektúru domu. Dom je postavený v prostredí lesa s výhľadom na okolie s vonkajšou terasou.
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N14
Bungalov s pôdorysom v tvare písmena L a pultovou strechou. Netradičné delenie na dve opticky oddelené hmoty odľahčuje pohľad na stavbu, čím je vhodná aj na menší rovinatý pozemok. Zadná terasa poskytuje dostatok súkromia aj v husto zastavanej oblasti. Riešenie striech - plochá a pultová zas šetrí náklady investora, pričom ob
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N13
Poschodový rodinný dom so zapustenou podzemnou garážou a pultovou strechou. Priestranná terasa na poschodí poskytuje majiteľom luxusný výhľad na okolie.
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N12
Bungalow v minimalistickom štýle, vhodný na rovinatý pozemok.
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N03
Veľkorysý bungalov so 4 obytnými miestnosťami a garážou. Priestranná kuchyňa s ostrovčekom, jedálňou a obývacou izbou. Premyslené skladovacie priestory (prípravy na vstavané skrine, alebo samostatný šatník).
Ukáž projekt
Rodinné domy Individual N02
Rozumný dom za rozumnú cenu.
Ukáž projekt